LASEROWE ZAMYKANIE NACZYNEK

W medycynie estetycznej zamykanie rozszerzonych naczynek krwionośnych laserem to jedna z najskuteczniejszych metod. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem lasera rozszerzonego naczynka. Promień lasera gwałtownie podgrzewa krew w naczynku powodując jego obkurczenie i trwałe zamknięcie. Bardzo dobry efekt zabiegu zależy od dobrania odpowiedniej długości fali emitowanej przez laser (rodzaj lasera) takiej, żeby maksimum ciepła oddawane było we krwi, a skóra podgrzewana była tylko nieznacznie. To wybiórcze działanie powstaje, gdy promień lasera jest bardzo silnie pochłaniany w hemoglobinie (barwnik krwi), a minimalnie w melaninie (barwnik skóry).

Efekt zależy także od tego w jakim stopniu utleniona jest hemoglobina (kolor krwi) i jak głęboko znajdują się zamykane naczynka. Lasery o dobrze dobranej dla potrzeb medycyny estetycznej długości fali pozwalają zamykać naczynka nie tylko na twarzy, ale i na nogach. Odpowiednio skonstruowane aplikatory skupiające promień lasera w naczynkach poprawiając wybiórcze działanie lasera, pozwalają pracować małymi mocami, zmniejszając doznania bólowe i nie pozostawiając blizn.

Zamykanie naczynek na twarzy jest zabiegiem o dużej skuteczności i mało bolesnym.

Przed zabiegiem

Po zabiegu

Przed zabiegiem

Po zabiegu

W okolicach szczególnie unerwionych oraz u bardzo wrażliwych na ból pacjentów można stosować środki znieczulające (schłodzenie skóry, maści znieczulające itp.) Zamykanie naczynek na nogach jest trudniejsze i tylko niektóre lasery zamykają je skutecznie. Pełne wchłonięcie zmian na nogach po zabiegu laserowym może trwać do kilku miesięcy. Po zamykaniu dużych naczynek mogą pozostać miniaturowe blizenki.

Postęp leczenia w laserowym zamykaniu naczynek na nogach laserem mediLas D - DORNIER.

Przed zabiegiem

1 miesiąc po zabiegu

6 miesięcy po zabiegu

 

Przed zabiegiem

Po zabiegu 

Przed zabiegiem

Po zabiegu

 

 

 

Nasze Centrum Odmładzania Nowości Pytania i odpowiedzi Galeria Kontakt

Copyright (C) 2007 For Beauty

Projektowanie stron www: Grupa-IT usługi informatyczne Warszawa