Centrum Odmładzania Warszawa - Promocje

Usuwanie tatuaży

ZAPROSZENIE UPOMINKOWE - VOUCHER NA ZABIEGI


Zaproszenia upominkowe są doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie, ale nie tylko!!!  
Zaproszenia są świetnym prezentem z okazji świąt, urodzin, imienin, Dnia matki, Dnia kobiet, Walentykek itd. 
Zaproszenia mogą stanowić również doskonałą formę nagrody, wyróżnienia, podziękowań dla partnerów biznesowych i pracowników.  
Zaproszenia upominkowe mogą być imienne lub bezimienne, wystawione na dowolnie wybrany zabieg lub na wybraną kwotę. 
Zaproszenie jest ważne przez pół roku od daty zakupu.
Osoba obdarowana sama ustala dogodny dla niej termin i po konsultacji rodzaj zabiegu.
Zadzwoń do nas, przygotujemy dla bliskiej Ci osoby wspaniały prezent!!!  606-6016-288
 


powrót

next
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma For Beauty, CH Panorama II piętro lok. 217, ul. Al. Witosa 31, 00-710 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję