Laseroterapia - Zamykanie Naczynek - Veinwave - Najnowsza Technologia Do Walki Z Rozszerzonymi Naczynkami

VEINWAVE - NAJNOWSZA TECHNOLOGIA DO WALKI Z ROZSZERZONYMI NACZYNKAMI

Opis:

VEINWAVE
- jest liderem na rynku urządzeń do termokoagulacji stosowanych w leczeniu teleangiektazji i wenektazji.
- urządzenie istnieje na rynku od 10 lat, wykonano nim około 50.000 zabiegów w ponad 31 krajach, dzięku czemu urządzenie zostało uznane za złoty standard.
- urządzenie Veinwave jest owocem wieloletnich prac brytyjskiego doktora Briana Newman, chirurga naczyniowego i jednego z największych autorytetów w leczeniu żył w Wielkiej Brytanii.
- działanie systemu oparte jest na procesie zogniskowanej termokoagulacji, polegającej na dostarczeniu kontrolowanej dawki energii o wysokiej częstotliwości (RF). Doprowadza to do podgrzania i zamknięcia drobnych naczyń krwionośnych.
- procedura znalazła zastosowanie w leczeniu zmian w obszarze twarzy, nóg, ramionach i innych części ciała.
- veinwave jest jedynym w swoim rodzaju urządzeniem do leczenia zmian naczyniowych z wykorzystaniem bezpiecznych właściwości termokoagulacji, który został zaakceptowany przez FDA (Food and Drug Administration) i dopuszczony do wykorzystania na terenie USA.
 
OPIS ZABIEGU
- veinwave eliminuje nieestetyczne pajączki dzięki zastosowaniu termokoagulacji jednobiegunowej UTC (Unipolar Thermo-Coagulation).
- jest to technologia, która wykorzystuje kontrolowaną energię cieplną do zamknięcia drobnych naczynek.
- energia przekazywana jest przez bardzo cienką igłą w czasie 0,2 sekundy
- czubek igły wprowadza się nad naczynko, tuż pod naskórek.
- odstęp pomiędzy kolejnymi przyłożeniami igły powinien oscylować wokół 1,5mm.
- dostarczone ciepło powoduje zamknięcie naczynka, a otaczające tkanki nie ulegają uszkodzeniu, dzięki temu zostało zminimalizowane potencjalne ryzyko powstania przebarwień i blizn.
- typowe leczenie przy użyciu termokoagulacji trwa 15 min.
- tuż po zabiegu może być widoczny niewielki obrzęk, który zanika do godziny od zakończenia terapii.
- efekt leczenia jest widoczny od razu.
- terapia powoduje znacznie mniej bólu, niż inne techniki leczenia.
 
ZALETY ZABIEGU ZAMYKANIA NACZYNEK TECHNOLOGIĄ VIENWAVE
- pewne i trwałe efekty leczenia niechcianych naczynek
- krótki czas zabiegu, przynoszący natychmiastowy efekt
- zabieg nie posiada tylu ograniczeń co inne, popularne metody, t.j. laser, IPL czy elektrokoagulacja
- możliwość wykonywania zabiegów przez cały rok
- brak bólu, ryzyka poparzeń, przebarwień czy szpecących blizn
- pacjent po Veinwave może od razu powrócić do pełnej aktywności
- zabieg przynosi szybkie efekty bez skutków obocznych
- relatywnie bezbolesny, określany jako „ugryzienie komara lub wyrywanie włosa"
- bez okresu rekonwalescencji, szybki powrót do pełnej aktywności życiowej po wykonaniu zabiegu
- bez konieczności noszenia opasek uciskowych, kombinezonów
- dla każdego rodzaju skóry
- bez unikania słońca
- zdolność do skutecznego leczenia wrażliwych obszarów, takich jak twarz, kostki i kolana
- sprawdzona procedura, bezinwazyjna, wysoki stopień bezpieczeństwa i certyfikacja FDA
 
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PRZEZ PACJENTA
 
Jak długo trwa zabieg?
Zabieg trwa przeciętnie 15 minut. Poprawa jest natychmiastowa, często następuje całkowita likwidacja problemu.
Ilu zabiegów potrzebuje pacjent do wyleczenia?
Większości pacjentom wystarcza jeden zabieg. W sytuacji, gdy problem jest zaawansowany, mogą być potrzebne kolejne sesje.
Czy zabieg Veinwave może być wykonany natychmiast po lekarskiej konsultacji?
W przypadku innych kuracji ( laser, IPL etc) lekarza często zaleca, by pacjent przygotował się do zabiegu np. unikając słońca. Tymczasem leczenie Veinwave można podjąć natychmiast po konsultacji.
Czy bezpośrednio po zabiegu można nałożyć makijaż?
Tak - nie ma żadnych przeciwwskazań.
Czy Veinwave można stosować do leczenia trądziku różowatego?
Tak, Veinwave jest bardzo skuteczny w terapii tej choroby.
Jak kwalifikuje się pacjenta do zabiegu?
Nie ma potrzeby szczególnej kwalifikacji pacjentów, ponieważ kuracja jest bardzo bezpieczna. Obrażenia lub uszkodzenia skóry praktycznie się nie zdarzają.
Ile czasu potrzebuje pacjent, by zauważyć efekty leczenia?
Wyniki są natychmiastowe. W zakładce Video można zobaczyć autentyczne zabiegi i należy spodziewać się podobnych wyników. Zabieg jest bardzo efektowny, naczynka znikają natychmiast po dotknięciu igłą. Veinwave ma wyraźną przewagę nad alternatywnymi metodami leczenia, na efekty których trzeba czekać 6-8 tygodni, utrwalanych w trakcie wielu sesji.
Czy zabieg Veinwave definitywnie rozprawia się z problemem?
Zabieg Veinwave usuwa widoczne oznaki choroby. U wielu pacjentów nie będą one się powtarzać. Niestety wiele przyczyn (np. alkohol, nadmierne słońce itp.) może doprowadzić do rozwijania się nowych obszarów zmian. Jeśli tak się stanie to niezbędne jest wyleczenie przyczyny pękania naczynek lub unikanie sytuacji powodujących zmiany. Pacjenci powinni przyjść po 8 tygodniach po zabiegu na kontrolę.
Czy kuracja ma skutki uboczne?
W przeciwieństwie do innych metod leczenia, takich jak laser lub IPL, nie są znane żadne skutki uboczne. Po zabiegu nie pojawiają się siniaki, blizny itp. Jest to zabieg, po którym większość pacjentów może wrócić do pracy lub wybrać się na zakupy. Pacjent nie musi unikać światła słonecznego, jak po innych metodach leczenia, choć nie poleca się opalania na ostrym słońcu. Skóra po innych zabiegach jest cienka i bardzo wrażliwe na słońce.
Czy przy kuracji Veinwave pojawia się ryzyko blizn lub przebarwień?
Przy prawidłowo wykonanym zabiegu nie ma ryzyka blizn, przebarwień, ani hipopigmentacji, które to powikłania zdarzają się po zabiegach laserowych. Jeśli obawiasz się ryzyka, poproś lekarza, aby wykonał odpowiedni test skóry.
Jak długi jest okres rekonwalescencji?
Pacjenci wychodzą z gabinetu i mogą powrócić do normalnego życia. Inne zabiegi zamykania naczynek mogą ograniczać Twoją aktywność do 8 tygodni.
Kto nie może korzystać z zabiegu Veinwave?
Pacjenci z alergią na nikiel, który jest głównym składnikiem igieł. Głównymi przeciwskazaniami do zabiegu jest ciąża oraz okres karmienia piersią, padaczka.
Czy zabieg jest bolesny?
Słowo „ból" jest całkowicie subiektywne. Większość ludzi, którzy wcześniej mieli wykonywane zabiegi laserowe uważa, że Veinwave jest bezbolesny. Inni pacjenci, którzy mają niski próg bólu odczuwają kurację jako nieprzyjemną. Odczucie zależy także od części ciała. Veinwave może być stosowany np. w leczeniu żył we wnętrzu nosa, a to wyjątkowo wrażliwe miejsce. Większość pacjentów opisuje to jako nieznaczne i chwilowe uczucie pieczenia, które porównuje do wyrywania włosów, lub ukąszenia komara. Każde odczucie powstałe podczas zabiegu, ustępuje natychmiast po jego zakończeniu.
Czy zabieg Veinwave jest skuteczny przy ciemnej skórze?
Veinwave można wykonywać na wszystkich typach skóry, ale zawsze trzeba skonsultować się lekarzem, który przeprowadzi ocenę skuteczności.
 
CENA ZABIEGU TECHNOLOGIĄ VEINWAVE
 
Podczas jednego zabiegu maksymalna dawka impulsów, którą można zastosować do zamknięcia naczynek w jednej okolicy to 300 impulsów
Cena jednego modułu to 400zł 

Wskazania:

- rozszerzone naczynka na twarzy i ciele
- naczyniaki

Przeciwwskazania:

- ciąża
- okres karmienia piersią
- padaczka
 

next
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest firma For Beauty, CH Panorama II piętro lok. 217, ul. Al. Witosa 31, 00-710 Warszawa. Przetwarzanie Państwa danych osobowych będzie się odbywać na podstawie art. 6 RODO w celach statystycznych, marketingowych i analizowaniu ruchu na stronie internetowej. Profilowanie używane jest w Google Analytics, Google AdWords. Dane będą przechowywane przez okres od 30 dni do 5 lat. Posiadacie Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia. Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo zablokować tę opcję samodzielnie w ustawieniach przeglądarki.Akceptuję